PORTAL GELİŞTİRME ve E-TİCARET UYGULAMALARI
Güncel bilişim mimarilerinin merkezinde yer alan portal geliştirme uygulamaları ve portal sunucularıyla, bilgi erişimi ve paylaşımını kolaylaştırabilir; şirketiçi ve dışı ortak çalışma yeteneklerinizi artırabilirsiniz. Aynı zamanda portal geliştirme ve e-ticaret uygulamalarımızı kullanarak farklı kaynaklardan gelen bilgileri tek çatı altında toplayabilir; entegre doküman yönetimi sağlayabilir ve portallerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Günümüzde eTicaret dünyada en güçlü ve en hızlı büyüyen pazardır. Yazılım mühendislerimizin geliştirdiği özel e-Ticaret yazılım çözümlerimizle ve portal geliştirme yazılımlarımızla global müşterilerimize hizmet vermekteyiz. SSL Sertifikası temini ve ticari hesap açılması işlemleri gibi detayları firmanız adına etkili ve çabuk bir şekilde sonuçlandırmaktayız.

Verimli çalışma, iş dünyasının vazgeçilmez koşullarından biridir; çünkü, kazancınızı doğrudan artıran bir unsurdur. Kurumsal ihtiyaç ve süreçleriniz doğrultusunda geliştirip sunduğumuz portal geliştirme yazılım çözümleri sayesinde, iş ortakları ve çalışanlarınız ile daha yakın ve güvenli ilişkiler kurarak, verimliliğinizi yükseltebilirsiniz. Portal geliştirme yazılım çözümlerimiz, kurumsal kaynak planlaması, kuruma özgü operasyonel sistemler, kurumiçi portal ve yardım masası otomasyonu alanlarını da kapsar.

Üyelerinden internet üzerinden aidat toplamak isteyen bir dernek veya binlerce ürünleri olan bunları internet üzerinden pazarlamak isteyen bir firma olabilirsiniz, InterBirim portal geliştirme yazılımı ile size sunduğumuz çözümler ;

  • Ödeme ve onay sistemleri
  • Alışveriş sepeti çözümleri
  • Müşteri hizmetleri yönetim çözümleri
  • Envanter sipariş takip sistemleri ile entegrasyon
  • Firmalara özel faturalama sistemleri ve mevcut faturalama sistemiyle entegrasyon
  • Üyelik sistemi ve ayrıntılı izleme ve takip programları,
  • Kablosuz / WAP / GPRS bağlantılı işlem yapma olanağı
Open chat
1
Whatsapp Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?