Dijital Ajansınız Olarak;

Doğru zamanda, doğru kitleye, doğru maliyetle, doğru mesajları ulaştırmanızı sağlamak, görünürlüğünüzü, bilinirliğinizi, satışlarınızı arttırmak için çalışıyoruz.

InterBirim 2001 yılından bu yana binlerce kurumsal müşterisine Web Sitesi Tasarımı, Özel Yazılım Geliştirme, SEO Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Firmamızın başarısı; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş ortaklığı yaklaşımına bağlıdır.

InterBirim dijital ajans hizmetlerini en yeni teknolojilerle ve rekabetçi fiyatlarla sağlamaktadır.

Kızılderili Atasözü

Sular yükseldikçe balıklar karıncaları yer, sular çekildikçe de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne gücüne güvenmemeli… Çünkü kimin, kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir. 

İşler kötü gidiyorken pazarlamaya daha çok ihtiyacınız var. İşler iyi gidiyorken de kötü günleri düşünerek, daha çok pazarlamaya çok ihtiyacınız var. Suyun ne zaman kesileceğini bilemezsiniz.

MEMNUNİYETİNİZ VE SATIŞLARINIZDAKİ ARTIŞ EN ÖNEMLİ BAŞARI KRİTERLERİMİZDİR 

EKİBİMİZ

Konusunda uzman kadrosu ile 2001 yılından bu yana birçok kurumsal şirkete hizmet veren firmamız; analiz, planlama, uygulama ve yönetim tecrübesine sahip bir ekibe sahiptir.  İşini severek yapan ekibimiz, kendisini sürekli geliştirerek müşterilerimize, en yeni, en hızlı, en kaliteli ve en faydalı olan teknolojileri sunmayı hedeflemeketedir.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin kurumsal kimliğine uygun, hızlı erişilebilen, arama motorlarında görünürlüğü ve bulunabilirliği yüksek, markaya farkındalığı ve talebi arttıran, kullanımı kolay, web siteleri hazırlamak. Müşterilerimizin; pazarda rakiplerine üstünlük sağlaması, yeni pazarlara erişmesi, yeni müşteriler edinmesi ve satış pazarlamada verimlilik artışı sağlamasıdır.

BAŞARIMIZ

InterBirim olarak başarımızın en önemli kriteri müşterilerimizin memnuniyeti, bilinirliği, satışlarındaki artıştır. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun web siteleri geliştirmek ve müşterilerimizin işlerinde ölçümlenebilir farklar yaratmak en önemli başarı kriterlerimizdir.

DEĞERLERİMİZ

Girişimcilik, yenilikçilik, gizlilik, şeffaflık, güven, dürüstlük, ahlaki ve etik değerlere uygunluk, hakkaniyet, müşterilerimiz ve ülkemiz için değer yaratmak en önemli değerlerimizdir. Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz. Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz. Güvenilir, şeffaf ve açığız. Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız. 

Tam Hizmet Dijital Ajans Nedir?

Dijital Pazarlama alanına giren tüm konuları tek bir çatı altında bütünleşik olarak yöneten işletmelere tam hizmet dijital ajans denir.

Tam hizmet dijital ajans, hizmet verilen markanın ihtiyacı olan tüm dijital pazarlama çalışmalarını yürütür tek bir çatı altında tek elden sunarak en hızlı şekilde sonuca ulaştırır.

Tam Hizmet Dijital Ajans Ne Yapar?

360 derece çalışma prenispleriyle çaşışan tam hizmet dijatal ajans; profesyonellik gerektiren ayrı ayrı branşların hepsinde birden aynı anda hizmet sağlar. Marka oluşturma süreçlerinin tümünde hizmet verir.

Tam hizmet dijital ajans;
* Markanın kurumsal kimlik çalışmalarını yönetir,
* Dijital pazarlama ve dijital markalaşma için stratejiler üretir,
* Dijital farkındalık sağlayacak çalışmalar yapar,
* Web sitesi tasarımında gelişimine kadar tüm süreçleri yönetir,
* Markanın SEO çalışmalarını yürütür,
* Yaratıcı tasarımlar yapar, markanın imzası olan görsel içerikleri tasarlar,
* Satışa veya imaja yönelik dijital reklam kampanyaları hazırlar ve yönetir,
* Markanın sosyal medya hesaplarını birbiriyle koordineli şekilde yönetir.
* Markanın kurum felsefesine ve hedeflerine yönelik araştırmalar ve analizler yapar, dijital iletişim ve pazarlama stratejilerini oluşturur,
* Oluşturulan stratejiye uygun olarak medya planlaması yaparak markanın mesajlarını en efektif şekilde hedef kitleye ulaştıracak dijital medya planları oluşturur,

Neden Tam Hizmet Dijital Ajans?

İnternetin hayatımızdaki rolü her geçen gün artmaktadır. Artık pek çok geleneksel işletmeler internetteki yatırımlarını ve varlıklıarını arttırmaktadır. Marka iletişim süreçleri ve ajans hizmetleri de bu büyük değişime dahil oldu.

Nasıl ki, marka ve işletmeler hedef kitleye en hızlı ve etkili bir şekilde ulaştıysa aynı şekilde sorular, sorunlar, krizler veya çözüme kavuşturulması gereken her şey aynı hızla hedef kitleye ulaşıyor.

Hem avantaj hem de dezavantaja dönüşen bu durumu marka ve işletmelerin lehine çevirmek tam hizmet dijital ajansı ve ilgili konulardaki uzman ekibiyle mümkün hale geliyor.

Sizi aramamızı isterseniz lütfen tıklayın

Open chat
1
Whatsapp Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?