InterBirim
Tam Hizmet Dijital Ajans
Web Sitesi Tasarımı Firması

Kurum Kimliğinize Uygun, Hızlı, Dikkat Çekici, Modern, Yenilikçi, Mobil Uyumlu, Güncellenebilen, Arama Motorlarına Uyumlu, Yeni Müşteriler Kazandıran, Yeni Web Sitesi Tasarımı için sizi arayalım. 

Mobil Uyumlu / Responsive Web Sitesi Tasarımı

Günümüzde internet kullanıcılarının büyük bir bölümü artık cep telefonlarından ve tabletlerinden internete bağlanıyorlar. Özellikle de genç nesilde mobil cihaz kullanımı daha yaygın. 

Web sitenizin cep telefonu, tablet ve masaüstü bilgisayarlardan erişilebilir olması, düzgün şekilde görüntülenebilir, okunaklı ve kullanışlı olması önemlidir. Web Sitesi Tasarımı yaparken sitenizin bütün cihazlardan en iyi şekilde görüntülenebilecek şekilde hazırlıyoruz. Responsive / mobile uyumlu web sitenize mobil cihazlardan erişen ziyaretçiler daha düzgün, okunaklı, kullanışlı ve kullanıcı dostu bir şekilde görüntülüyor.

Arama Motorlarına Uyumlu Web Sitesi Tasarımı / SEO Search Engine Optimisation

Web Sitesi Tasarımı yaparken arama motorlarının dikkate aldığı kriterlere uygun olarak hazırlıyoruz. İnternet sitenizin arama motorlarında özellikle de Google’da daha üst sıralarda bulunabilmesi için gereken çalışmaları yapıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleriyle işletmenizin Google’da organik arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkması için gerekli tüm site içi SEO çalışmalarını yapıyoruz.

İçerik Güncelleme ve Yönetim Paneli olan Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı tamamlandığında firmanızdan görevlendireceğiniz bir sorumluya yönetici şifresi oluşturuyoruz. Bu şifreyle giriş yapan sorumlunuz kullanımı oldukça kolay içerik güncelleme ve yönetim panelinizle sitenizdeki bir çok içeriği kolayca değiştirip güncelleyebilecektir.

Web siteleri yaşayan bir organizma gibi sürekli içerikle beslenmek ister. Arama motorlarının en sevdiği şey özgüğn ve ilgi çekici içeriklerdir. Özgün, ilgi çekici ve kaliteli içeriklerle web sitesinize sürekli eklentiler yapmanız rakiplerinize göre sitenizin daha çok ziyaretçi çekmesini sağlayacaktır.  

Web Sitesi Tasarımı Süreçlerimiz

1.Analiz

İşin temeli web sitesi ihtiyaç analizidir. Varsa web sitesinizin mevcut durumunu inceleriz. Hazırlanacak olan yeni web sitesinden beklentileriniz ve hedeflerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi, rakiplerinizi, ürünlerinizi araştırır ve sizden de firmanızla ilgili bilgiler ediniriz. Ardından ihtiyaç analizini yaparız ve sizin için doğru web sitesini hazırlamak için fikirlerimizi sizinle paylaşırız.

2.Site Haritasının Hazırlanması

Web sitesi ihtiyaç Analizimizin ardından web sitenizin içerik planlamasını yaparız. Sitenizdeki bölümlerin ve sayfaların başlıklarını içeren bir site haritasını sizlere sunarız.


3.Web Sitesi Tasarım Süreci

Web sitesi haritası konusunda mutabık kalınması akabinde tasarımcılarımız kurumsal renklerinize imajınıza hedeflediğiniz müşteri kitlenize ve tasarım beklentilerinize uygun şekilde çalışmalarımızı şekillendiririz.

4.Web Sitesi Yazılım Süreci

Web Sitesi Tasarımının onaylanması akabinde web sitesinin kodlanması çalışmalarına başlarız. Bu aşamada arama motorlarına ve mobil tarayıcılara uygun, kullanıcı deneyimleri, temel kullanıcı alışkanlıkları önceliklerini gözeterek çalışmalarımızı sürdürürüz.

5.Test Süreci

Web sitesinin tasarım ve yazılım süreçlerinin tamamlanmasını takiben test adresimizde yeni web sitesini yayınlarız. Bu aşamada test sonuçlarına ve yorumlara göre gerekli düzenlemeleri ve değişiklikleri yaparak web sitenizi firmanıza ait alan adınızda yayına hazırlarız.

6.Yayına Alma Süreci

Test yayınındaki yeni web sitesini onayınızın akabinde alan adınız üzerinde yayına alırız. Yayına alma süreciyle tüm testleri tamamlarız, içerik güncelleme ve yönetim panelini de ilgili çalışanlarınıza teslim ederiz.

7.Web Sitesi Pazarlama

Sitenizin istatistiklerini ve dönüşüm oranlarını belirli aralıklarla raporlayıp takip ediyoruz. Web sitesinin geliştirilmesi gereken yönlerinde size rehberlik ediyoruz. Web sitesinin pazarlanması için gelişen rekabette size sürekli destek oluyoruz. Yeni fikirler, yeni projeler, yeni içeriklerle web sitenizi sürekli besliyoruz.

8.Teknik Destek Hizmetleri

Yeni web sitesini yayına aldıktan sonra ihtiyaç duyacağınız güncellemeleriniz için size destek vermeye devam ediyoruz.

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı  olmasında  en  önemli etkenlerden  biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün  tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya’ da yerinizi alın. Kurumsal web tasarımı hizmetimizle hazırlanmıl bir web sitesine sahip olun ve dünyaya açılın. Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim aracıdır. Kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Bu pazardan faydalana bilmek için tek gerekli olan Kurumsal Web Tasarım hizmetimizle hazırlanmış bir web sitesi sahibi olmaktır. Hedefiniz ürünleriniz tanıtmak, pazarlamak, marka bilinirliği yaratmak, yeni müşteriler satış ve dağıtım kanalları edinmek veya içerikçe zengin portallar yaratmaksa; doğru, etkili, sonuç odaklı internet stratejilerimizle, işinizi kolaylaştıran, geliştiren kurumsal web tasarım hizmetlerimizle kurumunuzu destekleyebilecek en doğru kurumsal web tasarım ajansındasınız.Web tasarım uzmanlarımız, firmanızın kurumsal kimliğine uygun web siteleri geliştirmektedir. Kurumsal web tasarım hizmetimizle, özgün proje yaklaşımımızla ve nitelikli ekibimizle diğer tüm müşterilerimiz için olduğu gibi kurumunuzun da internet stratejisini oluşturabilir ve yönetebiliriz. Web sitenizin, firmanızın kurumsal hedeflerini destekler nitelikte ve 7/24 kesintisiz çalışması gerektiğine inanmaktayız. Başarılı bir internet stratejisi ve kurumsal web tasarım, ürün veya hizmetlerinizi internet ortamındaki ziyaretçilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir. Doğru internet stratejisine, kurum kimliğine uygun kurumsal web tasarımına sahip olmayan web siteleriyse kurumların pazarlama hedeflerini destekleyemez inancındayız.Başarılı bir internet startejisine sahip olmak isterseniz lütfen formu doldurun, SİZİ ARAYALIM. Referanslarımız İçin Tıklayınız Web Sitesi ve Web Tasarım Nasıl Olmalı?
 • Web Tasarım, kurum kimliğiyle uyumlu olmalı
 • Web Tasarım, hızlı olmalı
 • Web Tasarım, özgün olmalı
 • Web Tasarım, etkileşimli olmalı
 • Web Tasarım, bilgi vermeli
 • Web Tasarım, iletişim kurmalı
 • Web Tasarım, güncel olmalı
Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı  olmasında  en  önemli etkenlerden  biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya’da yerinizi alın.Kurumsal Web Tasarımı ile Hazırlanmış Bir Web Siteniz Varsa;
 • Kurumsal Web Tasarım, İşletmeniz için Olumlu bir imaj sağlar.
 • Kurumsal Web Tasarım, İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişileri, görsel sunumlarla cezbeder.
 • Kurumsal Web Tasarım, Sanal ortamda açmış olduğunuz bir show room veya şube olarak çalışır.
 • Kurumsal Web Tasarım, size 24 saat boyunca kesintisiz ulaşım imkanı sağlar.
 • Kurumsal Web Tasarım,Yeni müşteriler edinme veya aracıları ortadan kaldırarak direk müşteriye ulaşmanızı sağlar.
 • Kurumsal Web Tasarım,Direk Rezervasyon, Sipariş ve Satış yapma şansı doğurur.
 • Kurumsal Web Tasarım, Tur Operatörlerine, Satış Bürolarına veya Müşterilerinize; Posta ile Broşür yollama zahmeti ve maliyetini minimuma indirir.
 • Kurumsal Web Tasarım, Tesisinizde yapacağınız tüm değişiklikleri anında bütün dünyaya duyurma şansı sağlar.
 • Kurumsal Web Tasarım, En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.

Web Sitesi Tasarımı İhtiyaçlarınız için:

Open chat
1
Whatsapp Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?